Een mooi stevige doos voor een USB sticks en een CD of DVD. De doos is bekleed met grijs gemeleerd linnen.
De tray voor de disc is gemaakt van hard, zwart plastic. Het gedeelte voor de USB is schuim bekleed met een zwarte, fluweel achtige stof, lekker zacht. De doos kan worden dichtgebonden met een licht-grijs lint.
De afmetingen (l * b * d) :14,6 * 13,5 * 2,3 cm.
De afmeting van het USB vak is (l * b * d) 7,1 * 2,5 * 1,1 cm.
De afmetingen ( l * b) van het te bedrukken oppervlak is max. 13,6 * 14,4 cm.De omdoos is gemaakt van stevig karton en bekleed met zwart, mat papier en voorzien van een structuurtje.
De afmetingen (l * b * d) :16,5 * 15,7 * 2,9 cm.
De afmetingen ( l * b) van het te bedrukken oppervlak is max. 16 * 15,3 cm.
Zowel de doos als de omdoos kan worden bedrukt (er is geldt meerprijs voor bedrukken van de omdoos).
Niet geschikt voor bedrukking met kleine tekst/fijn logo. Door de grijze ondergrond kan dit gedeeltelijk weg vallen/onduidelijk zijn.